KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862063
nr 1386 2063
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussen. Signerad, numrerad 241/300, daterad -69. Motivet: 58x47, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:05:11
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén